Indywidualne konsultacje. Po co?

Zastanawiasz się czy w tym momencie wydanie 1000 zł za godzinną rozmowę ma sens? A gdybym powiedziała Ci, że ten czas w całości poświęcony Tobie pomoże Ci rozwiązać wszystkie problemy, upewni Ci w tym, czy Twój plan na biznes w nieruchomościach ma szansę bytu czy nie, czego jeszcze potrzebujesz, aby wystartować z sukcesem?

INDYWIDUALNA KONSULTACJA skrojona idealnie na Twoje potrzeby da Ci odpowiedzi na wszystkie pytania, które obecnie przed Tobą stoją. Otrzymasz wiedzę, wsparcie i motywację. Zrobię z Tobą pierwszy krok w kierunku nowego biznesu, bądź rozwoju już tego istniejącego.

A może potrzebujesz całej serii spotkań ze mną? Pomogę Ci na każdym etapie Twojej inwestycji. Przeanalizuję z Tobą opłacalność nieruchomości. Pomogę Ci podnieść jej wartość. 6 wspólnych godzin spędzonych tak jak chcesz (przez telefon, na kawie, czy lunchu) zmieni całkowicie Twój biznes. Przekażę Ci swoje know how.

Jak wygląda konsultacja krok po kroku?

Dzielę się z Tobą swoją ponad 15-letnią wiedzą i doświadczeniem z zakresu nieruchomości. Zdobyłam wolność finansową, teraz chce pomóc Tobie! Nie musisz uczyć się na własnych błędach!

1.

Wywiad

Określenie Twoim potrzeb i oczekiwań. Dokładne rozpoznanie problemu/wyzwania, z jakim się borykasz. Poznanie Twojej historii.

2.

Działanie

Dokładna analiza różnych rozwiązań, które sprawdzą się w Twoim przypadku. Rekomendacje skutecznych działań, które podejmiesz krok po kroku, aby zrealizować swoje założenia.

Mentoring

jeśli konsultacja to za mało

Mentoring zostanie indywidualnie dopasowany do Twoich potrzeb. Plan mentoringu ustalimy po pierwszej rozmowie poznawczej.

Kiedy warto skorzystać z konsultacji?

 • Gdy już wiesz, co chcesz robić, ale brakuje Ci skutecznej strategii działania.
 • Gdy już działasz na rynku nieruchomości, ale dopadła Cię stagnacja, potrzebujesz zweryfikować swoje obecne działania, potrzebujesz wiatru w skrzydła i nowego, świeżego podejścia do swojego biznesu.
 • Gdy potrzebujesz stworzyć plan działania od początku, krok po kroku.
 • Gdy potrzebujesz podjąć bardzo ważną decyzję o zakupie/sprzedaży/inwestycji i chcesz poznać niezależną opinię eksperta.
 • Gdy potrzebujesz konsultacji idealnie skrojonej dla Ciebie, a standardowe szkolenia i warsztaty nie odpowiadają na Twoje potrzeby.
 • Gdy chcesz osiągnąć wolność finansową w branży nieruchomości.
 • Gdy potrzebujesz mobilizacji, wsparcia „osoby z zewnątrz”.
 • Gdy blokuje Cię strach i nie jesteś w stanie samodzielnie podjąć ważnych dla siebie decyzji.
 • Gdy masz już gotowy plan na rozwój, ale chcesz go jeszcze zweryfikować, potwierdzić, mieć pewność, że to co chcesz zrobić jest dla Ciebie dobre.
 • Gdy brakuje Ci czasu na samodzielne szukanie informacji w sieci i potrzebujesz wiedzy i inspiracji podanych w konkretnej formie.
 • Gdy chcesz przyspieszyć pojawienie się efektów Twoich obecnych działań.

Jestem osobą bardzo aktywną w świecie nieruchomości. Podczas wydarzeń, networkingów spotykam się z wieloma osobami, które bardzo chcą działać w tej branży, ale nie wiedzą jak zacząć, bądź już w niej są, ale dopadła je stagnacja.

Tak nie musi być! Mogę być Twoim mentorem, przewodnikiem, mogę przedstawić Ci skuteczne sposoby na osiągnięcie sukcesu.

Co zyskasz dzięki konsultacji?

 • Pewność, że to co robisz, robisz dobrze, albo otrzymasz plan jak krok po kroku wprowadzić w życie nową skuteczną strategię inwestycyjną.
 • Wsparcie, indywidualne podejście, które zostało skrojone na Twoje potrzeby, a nie dla „ogółu” – każda sytuacja i każda historia jest inna.
 • Motywacja, ponieważ godzinna konsultacja jest w całości poświęcona Tobie i Twoim problemom. To 60 minut, które pozwoli zweryfikować Twoje dalsze działania.
 • Gwarancja, że otrzymałeś wsparcie od osoby, która jest na rynku już od 15 lat i dzięki swoim działaniom zdobyła wolność finansową. Pomogę i poprowadzę Cię do sukcesu, ponieważ chcę żebyś był na tym samym etapie co ja, mógł realizować swoje pasje i marzenia.
 • Otworzysz oczy. Niezależna opinia eksperta, osoby „z boku”, da Ci możliwość spojrzenia na swoją sytuację w nowy sposób.
 • Nowe możliwości. Możesz nawet nie mieć pojęcia jak wiele jest skutecznych rozwiązań i strategii inwestycyjnych, które do tej pory mogły Ci uciekać sprzed nosa. Weź sprawy w swoje ręce!
 • Dostęp do sprawdzonej wiedzy. Oprócz konsultacji otrzymasz dostęp do moich płatnych e-booków i SUPER BONUS! Kurs on-line: Flipowanie bez tajemnic, którego wartość to 1 499 zł. Ty otrzymasz go za 0 złpod warunkiem, że skorzystasz z konsultacji.

Poznaj mnie!

Beata Namiotko

Jestem trenerem i mówcą motywacyjnym, ekspertem inwestowania w nieruchomości.

Od 15 lat inwestuję w nieruchomości na wynajem i na sprzedaż. Przeprowadziłam ponad 120 flipów i w bardzo krótkim czasie zbudowałam wolność finansową.

Jestem aktywnym uczestnikiem tego rynku. Kupuję, remontuję, sprzedaję i wynajmuję (mam ponad 90 najemców).

Z wykształcenia jestem ekonomistką. Ukończyłam podyplomowe studia z rachunkowości oraz wiele innych kursów sprzedażowych.

W wolnym czasie podróżuję – poznaję świat i ludzi, szukam nowych inspiracji. Najbardziej kocham morze i góry – uprawiam trekking w górach Anaga. To wyjątkowe miejsce, do którego stale powracam.

Moją pasją są nieruchomości i rozwój osobisty. Prywatnie jestem pasjonatką życia, zdrowej kuchni i dalekich podróży. Szczęśliwą żona i mamą.

0
+
Lat doświadczenia
0
+
Przeprowadzonych flipów
0
+
Najemców w posiadanych nieruchomościach

Poznaj opinie uczestników moim szkoleń

Chcę skorzystać z konsultacji lub mentoringu!

Ile to kosztuje?

1000 zł

Zamów konsultację, a ja skontaktuję się z Tobą, aby zarezerwować nam dogodny termin spotkania.

Ale jeśli… potrzebujesz ze mną całej sesji spotkań i pełnego mentoringu, to zamów 6 godzin konsultacji.
W tym pakiecie zapłacisz 5000 zł, a więc jedną godzinę masz całkowicie GRATIS.

Korzystając z konsultacji lub mentoringu, otrzymujesz gratis kurs online
“Flipowanie bez tajemnic” o wartości 1499 zł oraz moje płatne e-booki.