Jak pozyskać okazję oraz przyśpieszyć proces flipowania?

Jak pozyskać okazję oraz przyśpieszyć proces flipowania?

O poszukiwaniu okazji można naprawdę dużo mówić. Można twierdzić, że nie ma ich wcale lub można zadawać sobie pytanie, czy dzisiaj, gdy jest tak wielu fliperów i rynek jest rozgrzany do czerwoności, to czy jeszcze można w ogóle znaleźć jakąś okazję. Z okazjami jest jak ze wszystkim. Jedni mówią, że jest ich dużo, inni że nie ma ich wcale. To jest tak, jak ze szklanką do połowy pustą, albo z historią butów w Afryce. Opowiem Ci tę historię, abyś poznał mój tok myślenia. Jeden przedsiębiorca wysłał do Afryki dwóch swoich przedstawicieli i zadał im pytanie, czy w Afryce sprzedamy buty? Przedsiębiorca produkujący buty, który miał dużą fabrykę dostał feedback od pierwszego ze swoich handlowców, że nie sprzeda się tam ani jednej pary, ponieważ wszyscy chodzą boso. Drugi handlowiec wrócił z Afryki rozentuzjazmowany i zaproponował strategię sprzedaży. Wyszedł z założenia, że ponieważ wszyscy chodzą boso, to będzie to żyła złota. I tak trzeba patrzeć na okazje. Trzeba ją wygenerować i stworzyć samemu. W dzisiejszych czasach to nie jest tak, że pierwsze mieszkanie okaże się okazją. Ja gdy kupiłam pierwszą nieruchomość, dostrzegłam w niej potencjał i musiałam wydobyć z niej jej swoiste cechy. Dzisiaj jak jadę podpisać umowę rezerwacyjną na kolejne mieszkanie, to patrzę na szansę mieszkania. I tak dokładnie jest z okazjami. Trzeba je samemu tworzyć, kreować, zobaczyć potrzeby sprzedającego, trzeba widzieć więcej. I tylko wtedy odnajdziemy się w tym biznesie.

Poznaj sześć moich sposobów, które są zawsze niezawodne przy poszukiwaniu okazji choć wymagają pracy, systematyczności, obsługi, ułożenia wielu procesów. Ale kto powiedział że będzie łatwo?

Pierwszym z tych sposobów jest niezawodny internet. Drugi to dobry pośrednik i efektywna z nim współpraca. Trzeci sposób to znajomi i znajomi znajomych. Czwarty sposób to przetargi od syndyków i spółdzielni. Piąty to ogłoszenia do skrzynek, ogłoszenia zrywki, ogłoszenia, które my sami dajemy w internecie. Ostatnim, szóstym z tych sposobów są zaawansowane techniki, z których korzystamy współpracując z dobrym informatykiem, współpracując z osobami mającymi dostęp do bardzo trudnych nieruchomości.

Chcesz poznać dokładniej każdy z tych sposobów? POBIERZ mojego e-booka: https://beatanamiotko.pl/produkt/jak-pozyskac-okazje-oraz-przyspieszyc-caly-proces-flipowania/

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *